SHOWBIZ

1 milion klikime,“Balada të pavdekshme”nga Butrint Rashiti.

Butrint Rashiti është njëri ndër këngëtarët që gjithmonë ka bërë bujë të madhe me baladat dhe me zërin e tij të mrekullueshëm.

Disa kohë më parë Butrinti kishte publikuar projektin e tij të titulluar,“Balada të pavdekshme”që padyshim rrëmbeu zemrat e publikut dhe u kthye në një hit të vërtetë ku ka arritur mbi 1 milion klikime.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,dëgjim të këndshëm.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top