SHOWBIZ

2 milion klikime për “Vjehërr mos u anko” nga Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi.

Bashkëpunimet e tyre kanë rezultuar gjithmonë të suksesshëm dhe shumë të pëlqyer nga publiku.Këngëtarja Kumrije Mustafa dhe këngëtari Besim Krasniqi nuk e kanë ndërmend të ndalen me projekte të cilat padyshim që po kthehen menjeherë në hit.

Rreth një muaj më parë kanë publikuar këngën e tyre që titullohet “Vjehërr mos u anko”, dhe ka arritur mbi 2 milion klikime.

Teksti i këngës është përgatitur nga Abaz Selmani,muzika nga Besim Krasniqi,orkestrimi nga Enver Ibrahimi për videoklipin është përkujdesur Time picture dhe është publikuar nga kanali zyrtar i Baresha Music .

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Çka po flitet

To Top