E keni par Dafinen me stil ndryshe te Flokeve ?

E keni par Dafinen me stil ndryshe te Flokeve ?

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka postuar disa foto te reja me stilin e flokeve te veqant

Vitin e kaluar këngëtarja kishte zgjedhur që të bëhej tullace dhe mandej kishte debutuar me këtë stil të saj në këngën e saj hit të vitit të kaluar me reperen Tayna, “Bye, Bye”.

E që nga ajo kohë, Dafina edhe pse në disa këngë është paraqitur me paruke ajo ka realizuar edhe disa fotosesione të ndryshme të cilat tani ka zgjedhur që ti postojë.

Burimi: /GazetaExpress

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME