“Pritem oj nanë pritem” nga Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi një sukses i jashtëzakonshëm.

Kumrije Mustafa dhe bashkëshorti i sajë Besim Krasniqi pas suksesit të këngës “Ndali nuse ata lot” në bashkpunim me Elhame Mustafa.

Kan arritur që edhe kësaj here të publikojnë një tjetër këngë të mrekullueshme të titulluar “Pritem oj nanë pritem”.

Kjo këngë ju dedikohet Gurbetqarëve, edhe kënga është e zhanrit Popullore.

“Pritem oj nanë pritem” ka arritur që në më pak se 24or të grumbulloj mbi 37.000 klikime.

Këngë e plot mundë ta ndiqni më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME