“Dy Bylbyla në Koshare” një super këngë nga “Albina Kelmendi”

Albina Kelmendi një zë shumë i dashur për publikun pas hitit të saj “Hajredin Pasha” ajo ka publikuar së fundmi një këngë tjetër të titulluar “Dy Bylbyla në Koshare”

Kënga duket që të jetë në të njejtin Stil si në këngën e më parshme “Hajredin Pasha”

Ku këtu ekipi i Publico Group i cili ka realizuar klipin e këngës së bashku me zërin e mrekullueshëm të Albina Kelmendi bëjnë që kjo këngë të jetë një hit i radhës

Këngën e plotë e gjeni më posht:

https://www.youtube.com/watch?v=OoRu7IkuY8E

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME