Dafina Zeqiri forcon marrëdhëniet me “kundërshtaren” e Taynës !

Prej pak ditësh ka bërë xhiron e rrjetit lajmi se Dafina Zeqiri dhe Tayna kanë prishur raportet mes tyre.

Në rrjetet sociale nuk kanë munguar diss-et që i kanë dhënë fund njëherë e mirë shoqërisë së tyre.

Çfarë ka tërhequr vëmendjen e fansave ka qenë veprimi i fundit i Dafinës.

Pas prishjes së marrëdhënies me Taynën, Dafina ka nisur të ndjekë “kundërshtaren” e kësaj të fundit, Melinda Ademin.

Madje, Dafina gjithashtu i ka komentuar Melindës në postimin e fundit.

Pikërisht në momentin që prishi shoqërinë me Taynën, reperja forcoi raportet me “kundërshtaren” e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME