Robin Krasniqi dhe Heidi Lushtaku vendosin të i japin edhe një shansë tjetër fejesës së tyre.

Ndarja mes çiftit të fejuar,bokserit Haxhi “Robin” Kraniqi dhe modeles Heidi Lushtaku, u përfol në vitin 2019, ishte Heidi ajo që në prill të këtij viti, konfirmoi ndarjen e tyre.

Çifti i kishin dhënë fund lidhjes së tyre 4-vjeçare, disa muaj më parë që kur Lushtaku e kishte konfirmuar në prill.

“Ndarjet janë të vështira dhe aspak të këndshme, sidomos pas një periudhe afërsisht katërvjeçare, të cilën e kemi të mbushur me përjetime të këndshme dhe të hareshme. Nga pamundësia që ta ruajmë këtë harmoni, ekuilibër dhe përkushtim ndaj njëri-tjetrit në vijim, kemi vendosur para shtatë muajsh t’i japim fund fejesës sonë”, kishte shkruar ajo.

Së fundmi, kur Kransniqi triumfoi si kampion bote në boks, modelja e kishte uruar me disa postime në llogarinë e saj në Instagram, duke e quajtuar atë kampion.

Siç shihet çifti kanë ri-nisur lidhjen e tyre, por që njëherë duan ta qëndrojnë larg syve të publikut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME