Është vajzë dhe ia ka gjetur emrin! Reperja shqiptare tregon kur do të vijë në jetë foshnja e saj!

Në muajin prill të vitit që lamë pas, reperja shqiptare Gjira Kajtazi u bë nënë e një vogëlushi të cilin bashkë me partnerin e saj vendosën ta quajnë Maël.

Me ardhjen në jetë të djalit, jeta e këngëtares tashmë sigurisht që ka marrë një tjetër drejtim dhe lumturinë që ndjen e ka ndarë shpeshherë në rrjete sociale.

Prapë Gjira është në pritje të ëmbël,kësaj here, dyshja do të bëhet me vajzë, emrin e së cilës e kanë menduar që në momentin që kanë mësuar gjininë e saj.

“E kemi një emër që prej ditës së parë që mësuam që ishte vajzë,por kam kërkuar ende për opsione.Megjithatë,duket se asgjë s’e “mposhtë” dot zgjedhjen tonë të parë.Data e lindjes është në fund të muajit Janar.” ka shkruar reperja në InstaStory.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME