U tha se i dha fund miqësisë me Taynën: Kejvina tregon të vërtetën.

Kejvina Kthjella dhe Tayna janë dy emra shumë të dëgjuar për publikun shqiptar. Të dyja janë shumë aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht postojnë foto nga më të ndryshme.

Ato hera-herës pozojnë bashkë, duke i vënë flakën rrjetit, teksa pozat e shpeshta krah njëra –tjetrës dëshmojnë për një shoqëri të fortë mes gocave.

Mirëpo, ditët e fundit fansat kanë aluduar se shoqëria mes tyre mund të ketë marrë fund dhe shkak u bë pikërisht fakti se Kejvina e ka hequr reperen nga lista e personave që ndjek.

E duke qenë se rrjetet sociale tregojnë shumë ditët e sotme, kjo është marrë si një shenjë se miqësia e tyre mund të jetë krisur. Ndërkohë, vlen të theksohet se Tayna e ndjek ende Kejvinën.

Fansat e reperes, nuk kanë ngurruar t’i kërkojnë llogari Kejvinës se përse i ka bërë unfollow Taynës.

Një koment i ka rënë në sy edhe vetë asaj dhe padyshim i ka kthyer edhe një përgjigje, duke sqaruar se nuk ka ndodhur asgjë dhe se janë mikesha si më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME