E mbanë të fshehtë shtatëzënien,këngëtarja shqiptare në pritje të fëmijës së parë.

Këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi, nuk është aktive në muzikë prej një viti. Projekti i fundit muzikor që ajo ka publikuar është ai në bashkëpunim me Brunon me titull “Jetën tënde”, që kishte bërë bujë të madhe.

Po ashtu është vënë re edhe mungesa e saj në rrjete sociale, por pas kësaj fshihet një arsye shumë e fortë. Shkurte është në pritje të fëmijës së parë, që shumë shpejt pritet ta sjellë në jetë.

Është bërë e ditur se këngëtarja është në 10-javëshin e fundit të shtatzënisë dhe pritet të bëhet nënë e një djali. Po të njëjtat burime kanë treguar se kjo ka qenë dëshirë e këngëtares për ta mbajtur të fshehtë këtë lajm dhe pritet ta ndajë pak ditë më vonë me disa fotografi që do publikojë në rrjete sociale.

Shkurte Gashi është treguar gjithmonë shumë e rezervuar për jetën e saj private.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME