Detaji i dyshimtë:Majk dhe Miss Universe Kosova në një lidhje?

Mbrëmjen e djeshme, ai ka bërë disa veprime “të çuditshme” në Instagram që nuk shpëtuan pa rënë në sy.

Duket se reperi ka nisur një histori dashurie me bukuroshen Blerta Veseli, e cila u shpall këtë vit “Miss Universe Kosovo”.

Çifti ka darkuar bashkë dhe postimet në InstaStory e vërtetojnë këtë.

Në foton e publikuar nga Majk duket fare mirë në sfond çanta e Blertës.

Për ata që ende nuk besojnë, reperi ka “vjedhur” llogarinë e bukuroshes dhe ka publikuar një foto të tijën.

Mirëpo Blerta e ka fshirë më pas pozën e tij.

Duket se Majk ka dashur t’i tregojë të gjithëve që Blerta tashmë është ‘e zënë’ .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME