Sara Hoxha në sallën e pritjes, bebushi mund të vijë në jetë në çdo moment.

Së fundmi, reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha kanë udhëtuar drejt Gjermanisë.

Ata kanë vendosur që e vogla e tyre të vijë në jetë atje dhe ende nuk dihet nëse pas lindjes së bebushes do të jetojnë jashtë vendit, apo do të kthehen në Kosovë.

Mirëpo, me siguri më shumë rëndësi se të gjitha momentalisht ka lindja sa më e lehtë dhe shëndeti i mami Sarës dhe foshnjës.

Madje, në postimin e fundit në InstaStory, Sara ka treguar dje se ndodhet duke pritur në sallën e pritjes, që me siguri i referohet spitalit ku do të lindë.

“Në dhomën e pritjes duke pritur”- shkruan Sara.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME