Elita Rudi tregoi emrin e këngëtares me të cilën Gjiko s’duhet të bashkëpunojë dhe e ka një arsye!

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko ishin të ftuarit e Luana Vjollcës në emisionin e së shtunës “Shiko Kush Luan”.

Elita s’mundi t’i shpëtonte pyetjeve të vështira gjatë sfidës “Ndaje ose French Kiss”, ku çiftet duhet të putheshin nëse refuzonin t’i përgjigjeshin pyetjeve pikante.

“Elita,meqenëse Gjiko nuk donte të që ti të intervistoje Milaim Zekën,ndaje me ne sot në “Shiko Kush Luan” emrin e këngëtares shqiptare që nuk do ta lejoje kurrë bashkëshortin tënd të bashkëpunonte,si dhe emrin e këngëtares që mendon që do prodhonte sukses si dyshe”, ishte pyetja për moderatoren.

Ajo u shpreh se do t’i pëlqente një bashkëpunim i Gjikos me Dhurata Dorën pasi do të prodhonte shumë sukses, ndërsa përsa i përket emrin tjetër, zgjodhi Remzije Osmanin.

Mirëpo, Elita nuk e vonoi edhe një shpjegim duke treguar se arsyeja e vetme pse s’do të donte t’i shihte në bashkëpunim është fakti që kanë stile të ndryshme dhe nuk përshtaten aspak në një projekt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME