Gjiko “gjuan” pa hezituar! Tregon se me kë nuk do të bashkëpunonte kurrë.

Këngëtari dhe reperi Gjiko, ishte i ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” me Luana Vjollcën.

As Gjiko nuk i shpëtoi lojës “paint ball”.

Ai është pyetur, se cili nga këngëtarët është më i dobët sipas tij.

Ai nuk ka hezituar dhe ka gjuajtur Dj Blunt dhe Real 1.

Reperi Gjiko po ashtu është “ngacmuar” edhe në një pyetje, e cila ishte: “Me cilin nga këngëtarët këtu nuk do të bashkëpunoje kurrë?”.

Ai gjuajti Robertin,kështu duke përfunduar se nuk i pësrshtaten rrymat e muzikës të cilat këta të fundit i këndojnë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME