Mozzik dhe Loredana më bashkëpunim?Miku i Loredanës zbulon detaje.

Reperi Mozzik dhe Loredana janë personazhet publike më të përfolura për momentin.

Tash e disa ditë në media po raportohet se dyshja do të ketë një bashkëpunim por nuk ka ende asgjë konkrete.

Loredana është pyetur nga fansat se a është e vërtetë kjo gjë.

“Është sekret për momentin , por do e mësoni” ka thënë Loredana.

Kjo përgjigjie e reperes bëri që të dyshojnë edhe më shumë për bashkëpunimin e saj me Mozzikun.

Megjithatë, ka qenë miku i reperes, Abidoni ai që i ka hedhur benzinë zjarrit.

Ai ka publikuar një Instastory ku shihet coveri i albumit “Medusa”, teksa ka shkruar se kënga vjen shumë shpejt dhe do jetë shumë emocionale.

Deri më tani, nuk janë dhënë detaje tjera për këtë projekt, megjithatë fansat e Loredanës dhe Mozzikut po presin me padurim një bashkëpunim ndërmjet tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME