Çfarë po ndodhë mes Leonora Jakupit dhe Valdrin Sahitit?

Këngëtarja Leonora Jakupi dhe stilisti i njohur Valdrin Sahiti dikur ishin një dyshe e pandashme.

Viteve të fundit gjërat ndryshuan dhe për më shumë se dy vite, dyshja i prishen raportet me njëri-tjetrin.

Ata nuk u panë më në asnjë paraqitje të përbashkët dhe nuk ndiqnin njëri-tjetrin në rrjetet sociale, për më tepër, Leonora viteve të fundit ndërroi stilist duke ia besuar dukjen e saj krejt dikujt tjetër.

Por pas kaq kohësh, duket se mes tyre raportet kanë ndryshuar dhe tashmë ata janë pajtuar me njëri-tjetrin.

Ajo javë më parë publikoi një fotografi në Instagram me fustanin e dizajnuar nga Valdrini, duke shkruar në përshkrimin e fotografisë: “Po nuk provove gjërat ndryshe kurrë nuk mund të dish cilat janë më të mirat. Ekipi im i përhershëm i ëndrrave”.

Leonora dhe Valdrini kanë filluar tashmë edhe të ndjekin sërish njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME