Tayna bën ‘xhiro’ gjatë orës policore.

Si duket për Taynën nuk vlenë ora policore.

Qeveria e Kosovës, së fundmi ka miratuar masat e reja për parandalimin e përhapjes së COVID-19.

Qyteteve të cilat kanë hyrë në “Zonën e Kuqe”, u ndalohet qarkullimi pas orës 19:00 deri në orën 5 të mëngjesit dhe ndër to është edhe Prishtina.

Si duket për rep-artisten Tayna nuk vlenë ora policore. Ajo e ka publikuar një Instastory ku shihet duke e ngarë veturën e saj “BMW” nëpër qytet.

Nuk dihet nëse ajo ka pasur apo jo leje qarkullimi.

“Si është ta hash fare”, ka shkruar ndër të tjera Tayna.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME