Madonna feston 62 vjetorin me fëmijët e saj,të dashurin 25 vjeçarë,dhe me një pjatë me Marihuanë.

Madonna festoi ditëlindjen e 62-të me më të dashurit e saj.

Legjenda e popit, e cila zbuloi në prill se ajo kishte testuar pozitive për antitrupat Coronavirus, festoi  ditëlindjen e 62-të me familjen e saj dhe të dashurin e përfolur 25 vjeçarin, Ahlamalik Williams në Xhamajka.

Gjatë fundjavës, nëna e gjashtë fëmijëve ndau një pjesë të vogël të festës, nëpërmjet disa fotografive.

Veshur me një fustan me lule, në një foto ajo shihej e ulur në një karrige prej kadifeje të kuqe me një tabaka të mbuluar me letra dhe grimca të marihuanës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME