Rita Ora uron festën e 28 Nëntorit.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka uruar 28 Nëntorin.

“URIME DITA E FLAMURIT!!!!”, shkruan ajo ku ka bashkangjitur edhe një video teksa performon Shotën së bashku me trupën e vallëzimit kur ishte në Prishtinë. “Urime Dita e Pavarësisë”, shton ajo më tej.

Ajo publikoi disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku theks të veçantë u jep çizmeve që ajo kishte veshur, të dekoruara me flamurin shqiptar.

Para këtij postimi, ajo kishte ndarë edhe një postim të fansave të saj, një fotografi e vjetër e saj ku është vetëm një vogëlushe veshur me një jelek me flamurin kuq e zi dhe plis të bardhë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME