Ledri dhe Capital T refuzojnë të bashkëpunojnë me Fifin.

Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi gjatë karrierës së saj ka sjellë një serë bashkëpunimesh me emra të njohur.

Por si duket, jo gjithmonë artistët e kanë pranuar të bëjnë duete me të, sikurse edhe dy reperët e njohur.

E ftuar në “NIN”, Fifi ka treguar sot se të dy, veç e veç, i ka ftuar në bashkëpunime pak kohë më parë dhe të dy e kanë refuzuar duke u justifikuar me faktin se po lançojnë albumet përkatës.

E pyetur nëse ka refuzuar ndonjë bashkëpunim Fifi jo dhe se në fakt atë e kanë refuzuar.

“Ledri dhe Capital T më kanë refuzuar.Këto kohët e fundit.Nëse do kthehen për një bashkëpunim varet se me çfarë oferte do të vijnë”,tha ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME