Dueti mes Bardhit,Fifit dhe Dj Gimi-O do të publikohet së shpejti.

Këngëtari i njohur Bardhyl Idrizi (Bardhi) në një paraqitje të tij televizive, ka bërë të ditur se do të bashkëpunojë me këngëtaren, Fifi.

Të dy premtuan se do të jetë një hit i vërtetë dhe që do të publikohet më 10 dhjetor.

Ndërkohë, në rrjetin social Instagram, Bardhi ka postuar disa imazhe nga xhirimet.

Të tre artistët shiheshin duke bërë lëvizje para kamerës, ndërsa edhe të qeshurat mes njëri-tjetrit nuk mungonin.

Padyshim që ky bashkëpunim do të jetë i pëlqyer nga publiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME