Bebe Rexha fillon të ndjekë në instagram reperin e njohur shqiptarë.

Artistja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare Bebe Rexha nuk e ka shumë të rritur numrin e shqiptarëve që ndjek në rrjetin social Instagram.

Përveç familjarëve të saj, 31-vjeçarja ndjek edhe disa prej figurave të njohura publike në Shqipëri.

E në listën e personazheve që ndjek, Bleta (emri i vërtetë i këngëtares), ka shtuar së fundmi edhe një reper të njohur shqiptar.

Bëhet fjalë për reperin e famshëm nga Shqipëria, Noizyn, emri i vërtetë i të cilit është Rigels Rajku.

Mesa duket, Rexha ka pasur rastin të njihet sado pak me reputacionin e reperit dhe sukseset e tij të shumta në tregun vendor.

Përveç Noizyt, Bebe Rexha ndjek edhe këngëtarët shqiptarë: Rita Ora, Dua Lipa, Avfa Max, Enca Haxhia dhe Seven Saraqi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME