Nicki Minaj pëlqen postimin e Loredanës.

Reperja e njohur shqiptare,Loredana Zefi është mjaftë e pëlqyer në shumë vende të botës.

Ajo ka një karrierë të suksesshme në Gjermani dhe Zvicër, teksa numëron një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video të vajzës së saj Hanës, ku shfaqet me një pjesëtar të stafit duke filmuar me njërën nga kamerat profesionale.

Kjo video është xhiruar nën ritmet e këngës “Moment for life” të Nicki Minaj.

E njëjta video është rishpërndarë nga një prej faqeve të Nickit, e që mesa duket i ka rënë në sy edhe këngëtares me famë botërore.

Reperja amerikane nuk i ka rezistuar videos atraktive të të voglës Hana, me ç’rast edhe e ka pëlqyer postimin në fjalë.

E lumtur nga kjo gjë, Loredana ka publikuar në InstaStory postimin ku shihet edhe pëlqimi i Nicki Minajt, teksa e ka falënderuar reperen me renome ndërkombëtare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME