Tayna feston sot ditëlindjen e 24-të.

Ditën e sotme, reperja e njohur Tayna ka ditëlindjen dhe ndryshe nga çdo personazh tjetër, ajo nuk ka pritur aspak dhe ka uruar menjëherë veten sapo akrepat kanë shënuar 00:00.

Në llogarinë e saj në Instagram, Tayna ndau një foto super seksi ku uronte veten për ditën e shënuar.

“Çika sa 10 djem”, siç ajo quan veten, ka lindur më 14 dhjetor të vitit 1996 dhe sot mbush 24 vjeç.

Me 14 dhjetor u kriju kjo kryevepra k’tu.Çike sa 10 djem për familje e çike mas 7 djemve n’hip-hop.Çdo vit e ma shumë update vetes e çdo ditë e ma shumë mirënjohëse për gjithçka që jom e kom.Urime festa jem e preferume”.-ka shkruar reperja krahas postimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME