Cila është e përbashkëta e Taynës dhe e vajzës së Ledrit?

Pritja e gjatë e reperit Ledri Vula dhe e partneres së tij Sara Hoxha, për ardhjen në jetë të foshnjës ka marrë fund ditën e djeshme, kur Sara ka sjellë në jetë fëmijën e parë të çiftit.

Këtë lajm të bukur e ka konfirmuar Ledri, i cili publikoi një foto nga spitali teksa mban dorën e Sarës duke shkruar vetëm datën e djeshme:  14.12.2020.


Menjëherë në foton e publikuar kanë nisur komentet e pafundme nga miqtë dhe fansat, të cilët kanë uruar çiftin me fjalët më të bukur.

Por, Tayna përveç urimit, ka vënë në dukje se kanë lindur të dyja në një datë, si ajo edhe vajza e Ledrit.

“Ditëlindjen me mua! Urime!Jetë të gjatë dhe të lumtur!”-ka shkruar reperja.

Ditën e djeshme ajo mbushi 24 vjeç dhe me atë rast organizoi një super festë me familjarët dhe miqtë e afërt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME