Genc Prelvukaj publikon këngën e re.

Genc Prelvukaj është njëri ndër këngëtaret më të pëlqyer në vend për shkak të stilit të tij dhe zhanrit që ai këndon.

Sot ai ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Apokalipsa”.

Ajo vjen e realizuar edhe me një video, e për tekstin e kësaj kënge është përkujdesur vet Genci.

Ndërkaq kënga është pritur mjaftë mirë edhe nga publiku, duke i shkruar kështu shumë komente pozitive.

Ndërkaq kujtojmë se këtij projekti muzikor i erdhi pas infektimit të tij me Covid-19. Ai tani është drejt shërimit dhe gjendja po i përmirësohet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME