Loredana dhe Mozzik ndajnë pamjet: Brenda festës së 2-vjetorit të Hanës!

Dje Hana Aliu, vajza e Mozzik dhe Loredanës bëri 2 vjeçe. Reperi ishte i pari që i bëri një dedikim publikisht të bijës, duke shprehur gjithë krenarinë për të.

Ndërsa Loredana i ka kushtuar vogëlushes disa fjalë shumë të ndjera dhe i ka dhënë disa mesazhe që do i vlejnë për gjithë jetën.

Ajo ka publikuar në Instagram dy foto të ëmbla me të voglën e saj, me të cilën përpiqet në maksimum të kalojë pjesën më të madhe të ditës. Loredana shprehet se po bën më të mirën për Hanën dhe pavarësisht se nuk i gjendet pranë në disa momente gjithmonë e ka mendjen tek ajo. Reperja thotë se ka mundësinë t’i blej çdo gjë vogëlushes së saj, por nuk e bën këtë gjë, sepse ajo duhet të mësohet me faktin se jo të gjithë fëmijët mund të marrin gjithçka duan.

Në rrjete sociale, çifti ka ndarë edhe momente nga festa e ditëlindjes që kanë organizuar për Hanën.

Ata i kanë përgatitur të voglës tortën e ditëlindjes me personazhin e saj të preferuar të filmave vizatimorë, ndërsa krahas tortës shkruhej “Gëzuar ditëlindjen” dhe numri 2.

Gjithashtu Mozzik ndau dy foto super të ëmbla me të bijën, ku shfaqeshin me kapele mbi kokë dhe festonin së bashku ditëlindjen e Hanës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME