Kreatorja e njohur kosovare e preferuara e Georgina Rodriguez.

Këtë 27 dhjetor, në Dubai u mbajt eventi “Globe Soccer Awards 2020”, mbrëmje kjo që i kushtohet yjeve të futbollit, duke i nderuar me çmime.

Cristiano Ronaldo u shpall “Lojtari më i mirë i shekullit”, në atë mbrëmje u shoqërua nga partnerja e tij, Georgina dhe i biri Cristiano Junior.

Si gjithnjë, bukuroshja argjentinase ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me prezencën e saj.Ajo kishte veshur një fustan të kuq fin teksa këtë herë kishte zgjedhur të ishte shumë e thjeshtë në grim teksa flokët i kishte të drejta.

Mirëpo,në gjithë shkëlqimin e saj ka dorë silistja shqiptare, Lia Stublla, e cila duket të jetë e preferuara e saj.

Kjo nuk është hera e parë që Georgina vishet nga ajo. Kujtojmë se shqiptarja ishte krijuesja e një prej fustaneve të Georginës në festivalin e Filmit në Venecia në shtator të 2020.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME