3 muaj pas martesës, reperi shqiptar nuk ndiqet më me partneren në rrjete sociale.

Në muajin tetor reperi shqiptar, S4MM i dha fund beqarisë në një dasmë shumë modeste mes miqsh dhe të afërmish. Ai dhe partnerja e tij, Filis Ismaili, u martuan në Belgjikë dhe gjithë ceremonia që organizuan ishte shumë e thjeshtë. Filis u vesh me një fustan të shkurtër të bardhë, ndërsa reperi një këmishë të bardhë dhe pantallona të zeza.

Pas dasmës madje u përfol se Filis ishte shtatzënë, sepse në disa imazhe barku i saj dukej paksa i rrumbullakosur. Kaq mjaftoi që fansat të besonin se ajo ishte në pritje të ëmbël, por ky lajm nuk u konfirmua kurrë nga çifti. Mirëpo së fundmi ndjekësve të tyre ju ka bërë përshtypje diçka tjetër, që i ka bërë të dyshojë se dyshja mund të jenë duke kaluar një krizë në marrëdhënie.

Nga një kontroll në adresat e tyre në Instagram shihet se ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin. S4MM nuk është pjesë e listës të personave që ndjek Filis, e as reperi në listën e personave që ndjek bukuroshja.

Por nga ana tjetër Filis vazhdon të ketë në profilin e saj të gjitha fotot e dasmës.

Nëse do të kishte një ndarje mes tyre, ndoshta as fotot nuk do ishin më në profilin e Filis. Megjithatë ky veprim i tyre i ka bërë fansat të dyshojnë shumë në lidhje me raportin e tyre, por ndoshta mund të ketë qenë ndonjë debat i zakonshëm në çift që mund t’i ketë shtyrë ata t’i bëjnë “unfollow” njëri-tjetrit. Megjithatë pritet që nga protagonistët të kemi ndonjë reagim dhe të mësojmë si qëndron e vërteta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME