Publikohet bashkëpunimi i Taynës me L’Algerino.

Dhe pritja mori fund. Siç na kishte paralajmëruar, Tayna sapo ka publikuar këngën e saj të re të titulluar “Moona”, në bashkëpunim me reperin francez L’Algerino.

Kjo është jo vetëm kënga e parë e reperes për këtë vit, por edhe bashkëpunimi i parë të saj me një emër të huaj. Producent i këngës është Cricket, ndërsa teksti është shkruar nga vetë dy artistët.

Kënga vjen e gërshetuar në dy gjuhë: shqipe dhe atë franceze, teksa klipi është realizuar në Kosovë. Projekti është ritmik dhe ndonëse ishte publikuar më herë në rrjet, po ecën goxha mirë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME