Bebe Rexha ndihmon fansen që i tha se i ishte djegur shtëpia.

Një nga ndjekëset e Bebe Rexhës në Twitter, etiketoi këngëtaren duke iu përgjëruar për përgjigje. Ajo i tha se shtëpia e saj ishte djegur e tëra duke humbur kështu shumë nga gjërat e saj përsonale në zjarr, përfshir këtu edhe albumin e saj në formatin pllakë e gramafonit.

“Bebe Rexha të lutem lexojë këtë. Të përgjërohem. Shtëpia ime u dogj këtë të hënë dhe jam e shkatërruar. Humba gjithçka dhe humba pllakën time shumë të rrallë të albumit “All your fault”. Jam shumë e mërzitur, ishte e preferuara ime”, shkruan përdoruesja në Twitter.

Përgjigja e këngëtares nuk vonoi, dhe ajo e siguroi se do ta gjente një në shtëpinë e saj dhe do ta niste në adresën e saj, madje të nënshkruar.

“Oh Zoti im, mendoj se kam një pllakë në shtëpi. Më lejo të ta dërgoj. Do ta nënshkruaj. Më vjen keq për këtë që të ka ndodhur”, i replikoi Bebe Rexha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME