Kylie Jenner vishet nga stilistët shqiptarë!

Kylie Jenner është padyshim një nga personazhet publike më të njohura në botë dhe sigurisht emri i saj vlen shumë.

Ylli i TKUWTK ka treguar se ka gjithnjë shumë stil në të veshur dhe nuk zhgënjen me zgjedhjet e saj. Mirëpo së fundmi na ka surprizuar të gjithëve.

Teksa pozonte para pasqyrës, Kylie shihej e veshur me pantallona dhe bluzë të bardh si gjithnjë shumë seksi. Deri këtu çdo gjë është si gjithmonë.

Por, në fakt pantallonat e saj janë të stiluar nga stilistë shqiptarë të firmës “Street style jeans”. Vetë firma ka publikuar video në rrjetet sociale duke ndarë lajmin e bukur me ndjekësit e tyre.

STREETSTYLEJEANS është themeluar në vitin 2015 nga disa shqiptarë dhe është një firmë krejt e veçantë nga të tjerët. Stilistët marrin xhinsa të vjetra dhe i përshtatin me trendet e fundit, madje edhe i personalizojnë veshjet.

Deri tani janë të shumtë personazhet publike shqiptare që ia kanë besuar veshjen e tyre STREETSTYLEJEANS , por Kylie e çoi suksesin e tyre në një tjetër nivel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME