Reperi i famshëm amerikan, Diddy, mban veshur bluzën me portretin e Dafina Zeqirit!

Bota është sa e madhe, aq edhe e vogël!

E dini që reperi i famshëm amerikan Diddy është shfaqur në një video në llogarinë e tij në Instagram me një bluzë të Dafina Zeqirit, e cila ka gjithashtu portretin e saj në shpinë.

Ai ishte duke shijuar ditën me familjen e tij dhe shfaqet me fëmijët pranë pianos, mirëpo kujt mund t’i shpëtonte bluza e divës shqiptare?

Vetë Dafina e ka vënë re këtë detaj dhe sigurisht që s’e ka mbajtur dot vendi nga gëzimi. Ajo ka ripostuar videon e reperit në Instagram dhe nuk e dimë nëse kanë mundur ose jo të komunikojnë së bashku.

Cfarë e hëne! Diddy i veshur me një prej bluzave të mia “King”- shkruan Dafina krahas postimit.

Vetëm fillimi i vitit 2021! Ja ku po ia nisim”- shkruan partneri i Dafinës, Dj Geek, i cili është mbështetja e saj më e madhe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME