Direkt nga studioja! Mozzik publikon këngën e re.

Mozzik ka ndarë në Instagram me ndjekësit e tij një këngë të re, të freskët fare. Kënga nuk është realizuar as me videoklip e as nuk është publikuar në ndonjë platformë, sepse është kapur direkt nga studioja. Ky projekt i ri muzikor i reperit mban titullin “Dikush i ka fajet” dhe nuk mund të ishte më aktual se kaq.

Pak javë para zgjedhjeve të parakohshme në Kosovë, Mozzik ka publikuar këtë këngë që flet për udhëkryqin në të cilin ndodhen të rinjtë, të vazhdojnë të besojnë më apo jo tek politika.

“E kanë fitu me luftë, po dojn me e hup me laps/ Gjendja në Kosovë o shumë kolaps/ Secili i kemi fajet ka pak/ Po bjen shi, amo dielli del prapë/ Dikush i ka fajet amo kush s’pe di/ Se di a e kemi na a këta në qeveri”, shprehet Mozzik në këngën e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

test

LEXO ME SHUME

‘Përplasen’ Kiara dhe Luizi

Një diskutim i gjatë është zhvilluar gjatë ditës së sotme në “Big Brother Vip” mes dyshes Luiz-Kiara. Ka qenë kjo e fundit, ajo që e ka ftuar Luizin për një kafe, ku më pas kanë nisur një diskutim rreth marrëdhënies së tyre. Kiara shprehur pakënaqësinë e saj në lidhje me faktin se Luizi ka pyetur […]

LEXO ME SHUME

Hiti ‘Vallah’ nga Sedat Rama numëron + 4 milion klikime në Youtube!

Kënga e cila u bë viral në të gjitha rrjetet sociale‘Vallah’ e kënduar nga Sedat Rama pa dyshim që u shndërruanë një ndër Hitet më të dëgjuara të momentit! Momentalisht numëron hiç më pak se 4 milion klikime në Youtube… I urojmë keso suksese në të gjitha projektet tjera muzikore!

LEXO ME SHUME