Dhurata Dora publikon videon më të ëmbël me Poem Blu.

Dhurata Dora ka krijuar një lidhje shumë të ngushtë me Poem Blu, edhe pse ajo është ende shumë e vogël. Mami Sara na ka treguar më herët se Poem është afeksionuar aq shumë me Dhuratën, sa e zë gjumi menjëherë kur ajo i këndon një këngë.

Ajo postoi disa kohë më parë në rrjete sociale një foto, në të cilën Poem shihej duke fjetur dhe përkrah shkroi: “Poem Blu fle më mirë kur Dhurata Dora këndon për të”.

Ndërkohë sot ka qenë Dhurata ajo që ka publikuar një nga videot më të bukura që kemi parë deri më tani me Poemën. Këngëtarja ka postuar në Instagram një video, ku shihet duke mbajtur në dorë vogëlushen e Ledrit e Sarës dhe duke luajtur me të. Siç duket e vogla e ka shijuar shumë këtë moment përkëdhelie, teksa shfaqet duke qeshur me Dhuratën. Këngëtarja nuk ka mundur ta mbajë vetëm për vete këtë çast kaq të bukur dhe menjëherë e ka ndarë me ndjekësit, duke treguar se është kënaqur shumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME