I vrari në Prishtinë Albert Krasniqi ka qenë i martuar me ish-Miss Kosova.

Tashmë është bërë e ditur se personi i vrarë në Prishtinë ditën e djeshme (e mërkurë)është Albert Krasniqi,ish-anëtar i labelit BabaStars.

Përveç si pjesë e grupit të lartpërmendur, ai është bërë më i njohur për publikun në sajë të bashkëshortes së tij, modeles Besa Gashi.

Kjo e fundit u zgjodh ‘Miss Kosova’ në vitin 2006, ndërsa ishte e martuar me Albertin prej shumë vitesh.

Të njëjtit u raportuan se u ndanë javë më parë, teksa dyshimet u shtuan pas largimit të fotografive të përbashkëta që publikonin në rrjete sociale.

Ish-çifti ndërkaq kanë së bashku një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin, Kjara.

Alberti u qëllua për vdekje sot rreth orës 17:00 në Prishtinë, kurse i dyshuari për aktin e rëndë është vetë babai i tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME