Çfarë e lidh Atdheun e “Për’puthen” me Morena Tarakun?

Konkurrentëte  “Përputhen” janë gjithmonë në qendër të vëmendjes edhe për jetën e tyre jashtë emisionit shumë të ndjekur, që tashmë përbën shumë bujë. Një ndër personazhet shumë të komentuar është edhe Atdhe Xheravina. Së fundi ai është përfolur për një njohje me këngëtaren kosovare Morena Taraku, madje dyshja në fjalë janë shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Por cila është lidhja mes tyre?

Mësohet se këngëtarja Morena Taraku dhe vëllai i Atdheut janë miq të ngushtë me njëri-tjetrin, kjo gjë ka sjellë dhe njohjen e bukuroshes me konkurrentin e “Përputhen”.

“Vëllai im është më i mirë se i joti”, ka shkruar Morena në foton ku shfaqet me Butrintin, vëllain e Atdheut.

Ndërkohë, Butrinti  shprehet se miqtë e vjetër janë thesar, duke treguar kështu se me Morenën njihet prej vitesh.

Atdheu bëri bujë në “Përputhen” që me hyrjen e tij në emision, ku tërhoqi vëmendje me fizikun dhe paraqitjen. Një veprim i tij që u përfol shumë ishte edhe puthja që i dha ish-konkurrentes Ana Lleshi, ku kjo e fundit u largua nga emisioni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME