Genta Ismajli pendohet për videon që publikon me lëvizje provokuese dhe më pas e fshin.

Këngëtarja e njohur shqiptare Genta Ismajli është shumë aktive dhe ndan çdo ditë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

Viteve të fundit, postimet e saj më të shpeshta janë ato me të dashurin e saj, biznesmenin e njohur turk Huseyin Usta.

Mirëpo së fundmi, këngëtarja publikoi fillimisht një video, nga ku më pas u pendua dhe e fshiu menjëherë.

Bëhet fjalë për një video ku ajo shfaqet me bikini e shtrirë në kuzhinë, teksa bën lëvizje provokuese.

Videoja në fakt është publikuar në llogarinë e përbashkët të çiftit në Instagram, por që më pas nuk dihet se për çfarë arsye u fshi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME