Bashkëpunimi i Taynës dhe Flori Mumajesit është gati!

Sa prej jush e kanë pritur një bashkëpunim si ky? Epo, dëshira u bë realitet dhe një super projekt po vjen!

Menaxheri i vip-ave, Xhani Demika, ka treguar se projekti i tyre është gati dhe na garanton se ka për të qenë një hit!

Në fakt, u bëmë tepër kuriozë të dimë nëse do të jetë një baladë dashurie apo një këngë ritmike, megjithatë e sigurt që do të na pëlqejë!

“Nuk e di, kur të dalë 24 në 24 do e dëgjoj dhe pse e kam mësuar përmendësh.”- shkruan ai krahas postimit ku na shton edhe më shumë zilinë për ta dëgjuar këngën që tani.

Ky projekt bombë s’ka ende asnjë të dhënë më tepër. Nuk dihet muaji apo data e lançimit, titulli apo nëse do të realizohet gjithashtu një videoklip.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME