Motra e Dua Lipa-s nis hapat drejt famës, shkëlqen në shfaqjen e modës.

Motra e Dua Lipës, Rina ka bërë hapjen e shfaqjes së modës “GCDS Fall 2021” të enjten gjatë Javës së Modës në Milano.

Menjëherë, Dua Lipa tregoi mbështetjen e saj për të motrën, duke postuar një video në Instagram të së motrës së saj 19-vjeçare, e cila shihet veshur me një fustan ngjyrë jeshile-ulliri.

“Ajo bëri atë çfarë kishte për të bërë”, shkroi Dua në postimin për motrën e saj.

Siç e kanë bërë me dije dhe motrat, ato janë adhuruese të markës së njohur  pasi dhe Dua ka realizuar vitin e kaluar një fotosesion me bikinit e markës “GCDS Care Bear”.

“Tani për tani, çdo udhëtim ka rëndësi. Çdo perceptim, çdo reagim. Kohërat e errëta çojnë në kohë të mira dhe ne duhet të njohim çdo pjesë të kësaj lëvizjeje përpara. Ne duhet të mësojmë prej tij dhe duhet të lejojmë që vetvetja jonë e re të rilindë”, tha dizajneri Giuliano Calza në një deklaratë zyrtare.

Kjo paraqitje e saj në pistën e modës nuk është fare befasi, duke marrë parasysh dashurinë që Rina ka për modën. Ajo u bashkua në vitin 2019 me Nasty Gal në një koleksion me 30 veshje të frymëzuara nga vitet ’90. Ajo nuk ishte që ishte pjesë e kësaj shfaqje. Po ashtu, aktorja Maisie Williams tregoi anën e saj të modës, e veshur me një kostum të verdhë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME