Mc Kresha dhe Lyrical Son surprizojnë fansat në formën më të bukur.

Mc Kresha dhe Lyrical Son i kanë zënë fansat sot në befasi, në fakt një befasi shumë të bukur. Dy reperët kanë publikuar një këngë të re, të cilën nuk e kishin paralajmëruar më herët. Kështu ky projekt erdhi krejtësisht i papritur, por fasnat e pritën me shumë dëshirë dhe e kanë pëlqyer me dëgjimin e parë.

Bashkëpunimi i reperëve mban titullin “Criminal Immigrant” dhe siç mund ta merrni me mend për tekstin janë përkujdesur ata të dy vetë. Mc Kresha dhe Lyrical Son nuk kanë publikuar një videoklip të mirëfilltë, por këtë projekt e kanë sjellë me pamje të animuara.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME