Loredana poston një foto me Mozzik.

Megjithëse nuk publikuan foto së bashku, në Instastory kishte shumë detaje që tregonin se ishin në çdo moment me njëri-tjetrin.

Së fundmi Loredana ka ndarë në rrjete sociale një foto me Mozzik, por jo ashtu siç mendoni. Reperja ka postuar në Instagram një imazh, në të cilin shihet e ulur në një tavolinë lokali pranë një mashkulli. Fytyrën e tij e ka prerë, por nga këmisha dhe tatuazhet në duar lehtësisht kuptohet se është Mozzik. Me të njëjtën këmishë reperi publikoi një foto nga Dubaii disa javë më parë dhe ndoshta ky imazh mund të jetë shkrepur gjatë pushimeve të tyre të përbashkëta si çift.

Ndërkohë disa ditë më parë, Loredana bëri sërish të njëjtën lojë me fansat e saj. Ajo ndau në Instagram disa foto me një mashkull misterioz, ku të dy ata shiheshin të veshur me bluza në ngjyrë të verdhë. Mashkulli që shihej shumë pranë Loredanës e kishte mbuluar një pjesë të fytyrës me kapuçin e bluzës. Mirëpo mjekra që ai la jashtë i bëri të gjithë të aludonin se djali në foto ishte Mozzik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME