Mozzik publikon foto me një vajzë.

Disa ditë më parë Loredana ndau në rrjete sociale foto me një mashkull misterioz, gjë që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Të dy ata shiheshin të veshur me bluza në ngjyrë të verdhë dhe mashkulli që shihej shumë pranë Loredanës e kishte mbuluar një pjesë të fytyrës me kapuçin e bluzës. Mirëpo mjekra që ai la jashtë i bëri të gjithë të aludonin se djali në foto ishte Mozzik.

Po ashtu 3 ditë më parë, Loredana publikoi një foto pranë Mozzik, por fytyrën e tij e kishte prerë. Megjithatë detajet, si për shembull veshja, tregonin qartë se bëhej fjalë për reperin.

Të njëjtën gjë ka bërë dje edhe Mozzik.

Ai ka publikuar në Instagram një foto me një vajzë, të cilës i ka zbuluar vetëm buzët dhe ka shkruar: “Kush është vajza në foto?”. Lehtësisht kuptohet se ajo është Loredana dhe fansat kanë nisur menjëherë të komentojnë në postimin e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

test

LEXO ME SHUME

‘Përplasen’ Kiara dhe Luizi

Një diskutim i gjatë është zhvilluar gjatë ditës së sotme në “Big Brother Vip” mes dyshes Luiz-Kiara. Ka qenë kjo e fundit, ajo që e ka ftuar Luizin për një kafe, ku më pas kanë nisur një diskutim rreth marrëdhënies së tyre. Kiara shprehur pakënaqësinë e saj në lidhje me faktin se Luizi ka pyetur […]

LEXO ME SHUME

Hiti ‘Vallah’ nga Sedat Rama numëron + 4 milion klikime në Youtube!

Kënga e cila u bë viral në të gjitha rrjetet sociale‘Vallah’ e kënduar nga Sedat Rama pa dyshim që u shndërruanë një ndër Hitet më të dëgjuara të momentit! Momentalisht numëron hiç më pak se 4 milion klikime në Youtube… I urojmë keso suksese në të gjitha projektet tjera muzikore!

LEXO ME SHUME