Ermal Fejzullahu i bën vetes një dhuratë luksoze.

Ermal Fejzullahu ka treguar shpesh se bën një jetë mjaft luksoze dhe në fakt është profesioni i tij që ja lejon këtë gjë. Ai është një ndër këngëtarët shqiptarë më të kërkuar e njëkohësisht më të paguar, ndaj ka arritur shumë gjatë karrierës së tij artistike.

Së fundmi ai i ka bërë vetes dhuratë një makinë tepër luksoze. Ditën e djeshme ai ka zbuluar përmes adresës së tij në Instagram se ka blerë një makinë “BMW X5” të modelit më të fundit.

Përshëndeteni bishën time të re”, ka shkruar Ermali përkrah fotove të makinës së tij.

Thuhet se makina e këngëtarit kap vlerën e 100 mijë eurove, duke qenë se është një nga modelet e fundit që është hedhur në treg.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME