Mes Antonelës dhe Mevlanit u fut Blerimi.

Ditën e sotme në ”Për’puthen” u transmetua takimi mes Antonelës dhe Blerimit. Mesa duket Mevlanit nuk i ka pëlqyer afrimiteti i tyre dhe ka shfaqur haptas shenja xhelozie.

Blerimi gjatë bisedës në studio tregoi vlerësim për Antonelën dhe u shpreh i kënaqur në lidhje me këtë takim duke theksuar se një femër që po del me të dhe i jep puthje një mashkulli tjetër, nuk ka vend tek ai.

Ai hodhi një thumb për Mevlanin duke thënë se deri në fund të programit do t’i linte njërën prej vajzave.

Blerimi: Mos u bëj merak se deri në fund, njërën ta lë.

Mevlani: Me të dyja gocat që ke dal, kam dalë unë më para, kështu që nëse, ta lë unë ty.

Antonela: Po çfarë jemi ne këtu që të na lini ju.

Ledjana: Kujdes me mënyrën e të shprehurit.

Gjatë këtij takimi, Antonela kishte nxehtë dhe për këtë arsye hoqi xhaketën dhe më pas ia zbërtheu pak edhe këmishën Blerimit, i cili mesa duket ishte skuqur pak.

Antonela: Të ta hap pak këmishën se je bërë kuq?

Blerimi: Ku moj?

Antonela: Je bërë si kjo aragosta e kuqe. Je emocionuar pak. Më duket sikur po lëviz facoleta.

Blerimi: Do ja hajmë zemrën njëri tjetrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME