Antonela bllokohet përpara konkurrentit 20-vjeçar.

Gjatë puntatës së djeshme në “Për’puthen”, Antonela Berisha kërkoi një takim 4 minutësh me njërin prej djemve të rinj që i është bashkuar emisionit.

Geliani, 20-vjeç, u ul përballë Antonelës në karrige për të realizuar takimin të cilin Antonela e quajti më të sikletshmin.

Megjithëse i tha “Hajde tek mami” dhe e quajti fëmijë, Antonela u bllokua në takim me të riun dhe u shpreh se ai s’dinte të fliste.

“Dukesh që je fëmijë”- i tha ajo, duke theksuar se ndihej shumë në siklet në këtë përballje 4-minutëshe, pasi s’dinte çfarë të fliste.

Megjithëse e çuan deri në fund takimin e tyre, Antonela tregoi se s’kishte asnjë interes për djalin, ndërkohë që Arjani e vendosi me shpatulla pas murit.

Ai i tha konkurrentes se ishte hera e parëqë një mashkull, për më tepër vetëm 20-vjeç, e kishte vënë Antonelën në siklet dhe e kishte bërë që ajo të mos dinte çfarë të fliste.

Megjithatë, konkurrentja e mohoi të ishte vënë në siklet nga pëlqimi për Geljanin,por tregoi edhe njëherë që s’dinte çfarë të fliste sepse Geljani nuk bisedonte dhe duket se diferenca e madhe e moshës ishte problem për të.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME