Ledjana shpreh hapur mallin për një ish-konkurrent të “Për’puthen”

Erlindi vendosi të linte përfundimisht “Për’puthen” pas një përplasje me opinionistin Arjan Konomi. Ky i fundit akuzoi Erlindin se kishte marrë një lloj droge në formë çaji nga Kristiani dhe se kishte ndryshuar sjellje prej atij momenti. Një ditë pas debatit dy djemtë kërkuan të jepnin sqarime, por produksioni nuk i lejoi, ndaj ata u larguan përfundimisht nga “Për’puthen”.

Mbrëmjen e djeshme Erlindi zhvilloi në bisedë virtaule me ndjekësit dhe Ledjana shfrytëzoi rastin që të shprehte hapur mallin që ndjen për të.

“I mungon studios”, i ka shkruar ajo shoqëruar me figurën e një puthjeje.

Nga ana tjetër Erlindi i ka habitur akoma më shumë ndjekësit, teksa është shprehur i penduar që nuk zhvilloi një takim me Ledjanën në emision.

“Më në fund një vajzë që e paska ndjerë mungesën. Po ti je yll. Më ngeli merak që nuk bëmë një takim bashkë”, ja ka kthyer Erlindi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME