Loredana publikon “padashje” një video me Mozzik nga shtëpia e tyre.

Së fundmi çifti ishin në qendër të vëmendjes mediatike, pasi Loredana shprehu sërish dëshirën për një fëmijë të dytë. Pas kësaj deklarate ajo publikoi disa foto me Mozzik, duke nënkuptuar se dëshiron që reperi të jetë sërish babai i fëmijës së saj. Nga ana tjetër Mozzik nuk foli drejtpërdrejt për këtë temë, por ai ndau gjithashtu në InstaStory foto me Hanën e Loredanën, duke dashur të tregojë edhe njëherë familjen e tij që të gjithë dyshojnë se po zgjerohet. 

Loredana dhe Mozzik vazhdojnë të luajnë me fansat. Fotot  e tyre në rrjete sociale nuk kanë qenë asnjëherë të plota, duke mos dashur që të shfaqen në shoqërinë e njëri-tjetrit. Edhe sot Loredana ka bërë të njëjtën gjë, teksa ka publikuar në Instagram “padashje” një video të Mozzik. Në video dëgjohet Hana teksa i thërret Mozzik “babi, babi” dhe Loredana e drejton kamerën nga reperi dhe e heq brenda sekondit.

Çifti duket se po jetojnë në të njëjtën shtëpi me të voglën e  tyre, që shumë shpejt mund të bëhet me motër ose vëlla. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME