Bleona Qereti shfaqet e mbuluar me gjak?

Vitet e fundit Bleonën e kemi parë të jetë pjesë e disa filmave në Shqipëri dhe në SHBA, duke u futur kështu edhe në fushën e aktrimit.

Siç e kemi bërë të ditur edhe më herët, ajo do jetë pjesë e një filmi me rolin e një “boss laddy” e quajtur Brooke.

Por ajo çka ka merakosur ndjekësit e saj në Instagram, ka qenë një postim nga vetë Bleona, e cila shfaqet e mbuluar me gjak në tualet.

E mbështjellë vetëm me një peshqir të bardhë, Bleona duket e ulur në tualet teksa një anëtar i stafit e lyen me bojë të kuqe, për të improvizuar gjakun.

Më pas Bleona krahas postimit shkruan “Brooke ka vdekur”, duke nënkuptuar se roli i saj në film përfundon pikërisht këtu, në këtë sekuencë të filmit, ku ajo plagoset dhe vdes.

Por siç duket kjo është vetëm një skenë e filmit dhe nuk ka asgjë për t’u shqetësuar për shëndetin e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME