“Mire e qofshi 100 vjet”projekti më i ri i Kumrije Mustafës dhe Besim Krasniqit.

Janë ndër artistët më të suksesshëm të estradës shqiptare këngëtarja e njohur Kumrije Mustafa në bashkëpunim me këngëtarin Besim Krasniqi se fundmi kanë publikuar projektin e tyre më të ri që titullohet “Mire e qofshi 100 vjet” ky projekt do të jetë një hit i vërtetë

Padyshim që projektet e Kumrijes dhe Besimit janë mjaftë të pëlqyera në gjithë vendin.

Kënga e tyre e fundit e cila ka bërë bujë të madhe dhe është kthyer ndër këngët që po dëgjohet shumë titullohet “Vjehërr mos u anko”,ku ka arritur 2 milion klikime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME